Globe

GLOBE to subtelne połączenie stali malowanej proszkowo i stali nierdzewnej. Konstrukcja wykonana z masywnego profilu i wypełnienia z blachy oraz rury ze stali nierdzewnej zapewni odpowiednie warunki do bezpiecznego wypoczynku w Twoim ogrodzie. Pełen zakres kolorów z palety RAL pozwala na dużą personalizację ogrodzenia.

Ogrodzenie typu Globe

Brama uchylna/przesuwna

Videodomofon

Furtka

Przęsło

Rura nierdzewna

Stalowa ocynkowana rama

Rama wykonana z wysokiej jakości ocynkowanej ogniowo stali zapewni bezobsługowe użytkowanie przez długie lata. Solidny profil gwarantuje sztywność całej konstrukcji i zapewnia niezawodność.

Malowanie proszkowe

Malowanie proszkowe to trwały sposób na zabezpieczanie materiału. Teraz, dzięki nowej technologii możesz mieć piękne ogrodzenie w dowolnym kolorze z palety RAL

Wstawki

Ozdobne wypełnienie z rur wykonanych ze stali nierdzewnej nadaje ogrodzeniu wyjątkowego charakteru, a dodatkowo jest doskonale zabezpieczone antykorozyjnie.

Dodatki

Dzięki szerokiej palecie dodatków stworzysz niepowtarzalne ogrodzenie, które wyróżni Twój dom. Dodaj słupek wielofunkcyjny z miejscem na skrzynkę na listy, domofonem lub podświetlonym numerem posesji. Możesz też dodać wiatę śmietnikową, pergolę lub zadaszenie furtki.

Ogrodzenie typu Globe - brama
Wybierz praktyczną i ponadczasową klamkę lub zastąp ją nowoczesną gałką, albo zachwyć wszystkich efektowną antabą. Możesz też zastanowić się nad sposobem zabezpieczenia dostępu do posesji i wybrać wkładkę z kompletem kluczy lub zapewnić dostęp za pomocą czytnika linii papilarnych lub breloków RFID. Ten pozornie niewielki element daje dużo możliwości konfiguracji i jest dopełnieniem Twojego idealnego ogrodzenia. 

Klamki

Ogrodzenie typu Wood Extend
Ogrodzenie typu Wood Extend

Słupek
MultiPost

Uporządkowana przestrzeń w strefie furtki to przysłowiowa kropka nad i. Dzięki słupkowi wielofunkcyjnemu estetycznie ukryjesz skrzynkę na listy i prasę, idealnie wkomponujesz swój designerski domofon lub videodomofon, podkreślisz swój styl dodając oznakowanie posesji, a cały projekt zostanie oczywiście wykonany zgodnie z Twoją wizją i oczekiwaniami. Dzięki dużej różnorodności modeli słupek doskonale skomponuje się z Twoim ogrodzeniem, a Tobie pozostanie tylko podziwiać doskonały efekt końcowy.

Ogrodzenie - Napęd typu Tousek

Napęd

Trwałość i dopracowana w szczegółach elektronika napędów Tousek i Somfy zapewniają bezawaryjną obsługę. Niezależnie od tego czy wybierzesz bramę przesuwną czy uchylną napęd uczyni Twoje życie bardziej komfortowym.