Automatyka do bram

tousek

Firma TOUSEK została założona w 1974 roku przez Eduarda Tousek w Austrii. Od momentu powstania stawia na ciągły, nieprzerwany rozwój i ciągle powiększa asortyment. Obecnie produkuje pewne, bezpieczne i innowacyjne napędy do bram skrzydłowych, przesuwnych i garażowych. Jakość, wyjątkowa długowieczność i najnowocześniejsza elektronika są najważniejszymi cechami produktów firmy TOUSEK.

W naszej ofercie posiadamy napędy do bram przesuwnych i uchylnych wiodących firm na rynku, tj. Tousek i Somfy. Oferujemy napędy do bram o różnej wadze i różnej długości skrzydła, do użytku prywatnego oraz publicznego i przemysłowego. Zapewniamy montaż i fachowe doradztwo.

Somfy to firma założona w 1969 roku we francuskim mieście Cluses. To światowy lider na rynku napędów i sterowników do bram, rolet i żaluzji w budynkach mieszkalnych, jak i komercyjnych. Somfy to również lider na rynku inteligentnych budynków, dzięki czemu możemy wyposażyć Twoje ogrodzenie w rozwiązania zapewniające sterowanie zamkiem, oświetleniem lub videodomofonem. Od 2014 roku firma dysponuje fabryką, działem B+R oraz centrum dystrybucyjnym w podkrakowskich Niepołomicach.