ECLIPS

Seria ECLIPS to nowoczesny i zdecydowany design, który doskonale sprawdzi się w otoczeniu minimalistycznego domu lub budynku usługowego. Wypełnienie wykonane przy pomocy blachy giętej o dużej szerokości stanowi doskonałą izolację przed hałasem, a jednocześnie podkreśla solidność i ponadczasową elegancję. Duży wybór kolorów z palety RAL pozwala na dopasowanie ogrodzenie do projektu Twojego domu lub ogrodu.

Ogrodzenie typu Eclips

Brama przesuwna

Blacha stalowa gięta w

ceownik

Rama stalowa cynkowana

Szyna skręcana

Rama stalowa

Rama wykonana z wysokiej jakości ocynkowanej ogniowo stali zapewni bezobsługowe użytkowanie przez długie lata. Solidny profil gwarantuje sztywność całej konstrukcji i zapewnia niezawodność.

Malowanie proszkowe

Malowanie proszkowe to trwały sposób na zabezpieczanie materiału. Teraz, dzięki nowej technologii możesz mieć piękne ogrodzenie w dowolnym kolorze z palety RAL

personalizacja

Ceownik wypełnienia bramy wykonywany jest na wymiar ustalony z Klientem

Dodatki

Możesz wybierać i dopasować do swojego ogrodzenia słupek wielofunkcyjny MultiPost, antabę, domofon lub videodomofon lub wiatę śmietnikową.

Ogrodzenie typu Eclips - brama
Wybierz praktyczną i ponadczasową klamkę lub zastąp ją nowoczesną gałką, albo zachwyć wszystkich efektowną antabą. Możesz też zastanowić się nad sposobem zabezpieczenia dostępu do posesji i wybrać wkładkę z kompletem kluczy lub zapewnić dostęp za pomocą czytnika linii papilarnych lub breloków RFID. Ten pozornie niewielki element daje dużo możliwości konfiguracji i jest dopełnieniem Twojego idealnego ogrodzenia.

Klamki

Ogrodzenie typu Wood Extend
Ogrodzenie typu Wood Extend

Słupek
MultiPost

Uporządkowana przestrzeń w strefie furtki to przysłowiowa kropka nad i. Dzięki słupkowi wielofunkcyjnemu estetycznie ukryjesz skrzynkę na listy i prasę, idealnie wkomponujesz swój designerski domofon lub videodomofon, podkreślisz swój styl dodając oznakowanie posesji, a cały projekt zostanie oczywiście wykonany zgodnie z Twoją wizją i oczekiwaniami. Dzięki dużej różnorodności modeli słupek doskonale skomponuje się z Twoim ogrodzeniem, a Tobie pozostanie tylko podziwiać doskonały efekt końcowy.

Ogrodzenie - Napęd typu Tousek

Napęd

Trwałość i dopracowana w szczegółach elektronika napędów Tousek i Somfy zapewniają bezawaryjną obsługę. Niezależnie od tego czy wybierzesz bramę przesuwną czy uchylną napęd uczyni Twoje życie bardziej komfortowym.