Balustrady

W firmie FORESTA oprócz ogrodzeń, bram i furtek metalowych oferujemy naszym klientom również balustrady zewnętrzne w wielu efektownych wariantach. Jako producent elementów metalowych posiadający w branży wieloletnie doświadczenie jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa estetyczne i trwałe balustrady o szerokim zastosowaniu i dodatkowo w bardzo przystępnych cenach.

Rodzaje balustrad FORESTA

Nasze balustrady przeznaczone są do domów jednorodzinnych, obiektów wielorodzinnych, obiektów użyteczności publicznych, siedzib firm oraz innych budynków. Ich najważniejsze zalety to trwałość, estetyczne wykończenie, odporność na czynniki zewnętrzne oraz bezpieczeństwo.

Oferujemy między innymi:

  • balustrady balkonowe
  • balustrady schodowe
  • balustrady tarasowe

Jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każdego rodzaju balustrady metalowe zgodnie z życzeniem klienta oraz we wszystkich wariantach rozmiarowych. Także można u nas zamówić balustrady przeznaczone do montażu z innymi materiałami, na przykład z drewnem.

Jakość dla wymagających

Balustrada balkonowa nie tylko pełni funkcję estetyczną, ale również ma za zadanie zapewnić bezpieczeństwo – w związku z tym powinna być ona wykonana z wytrzymałych materiałów i powinna być zamontowana tak, aby nie narażała stanowiła zagrożenia dla osób stojących na balkonie. W naszej firmie doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też nasze balustrady balkonowe wyróżniają się najwyższą jakością.

Do produkcji balustrad wykorzystujemy wyłącznie starannie dobrane materiały, które są również specjalnie zabezpieczane przed korozją przez cynkowanie ogniowe oraz malowanie proszkowe – balustrada na balkon, taras czy schody może być wykończona w dowolnym kolorze wskazanym przez klienta z palety.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi balustradami w FORESTA, jesteśmy do Państwa dyspozycji w miejscowości Opole Lubelskie, gdzie znajduje się nasza siedziba, a także czekamy na kontakt telefoniczny i e-mailowy – odpowiemy na Państwa pytania i przygotujemy wycenę. Zapraszamy!