Siatki ogrodzeniowe

Siatka ogrodzeniowa – wymiary


Dostarczamy siatki w różnych wariantach rozmiarowych, dlatego też mogą być one dobrane do danego zastosowania. Siatki oferujemy w różnych wymiarach oczek i średnic drutu w zależności od potrzeb klientów. Poniżej prezentujemy standardowe wymiary siatek ogrodzeniowych FORESTA.

Siatka ogrodzeniowa ocynkowana


  • 2,5 mm 60×60
  • 2,8 mm 60×60
  • 3,0 mm 60×60
  • 3,5 mm 60×60

Siatka ocynkowana – siatka ogrodzeniowa powlekana


  • 2,0/3,1 mm 60×60
  • 2,5/3,6 mm 60×60

Jako producent siatki ogrodzeniowej jesteśmy w stanie wykonać także siatki o innych parametrach zgodnie z oczekiwaniami klientów.

Siatka pleciona lub ślimakowa to siatka ogrodzeniowa wykorzystywana najczęściej do ogrodzenia posesji. Jej zalety to przede wszystkim niska cena i wszechstronne zastosowanie, dlatego też jest ona chętnie wybierana do zabezpieczenia posesji prywatnych, wokół firm, obiektów użyteczności publicznej, terenów rekreacyjnych i innych przestrzeni.

W FORESTA wychodzimy naprzeciwko potrzebom naszych klientów i oferujemy wysokiej jakości siatki ogrodzeniowe w szeregu różnych wariantów – również w bardzo atrakcyjnych cenach!

Wyłącznie najwyższa jakość

Oferowane w FORESTA siatki ogrodzeniowe produkowane są wyłącznie z wysokiej jakości materiałów, dlatego też charakteryzują się wyjątkową trwałością i wytrzymałością – to zakup na długie lata, który się opłaca.

Siatki oferujemy w dwóch wariantach – ocynkowane i powlekane tworzywem PCV. Dzięki takiemu wykończeniu siatka jest zabezpieczona przed korodowaniem i zachowuje swoją trwałość na długi czas. Siatki powlekane są dostępne również w szerokiej gamie kolorów do wyboru miedzy innymi zielonym, czarnym oraz szarym, dlatego też mogą Państwo dopasować je do przestrzeni, w której mają być zamontowane.

W FORESTA oferujemy klientom również słupki ogrodzeniowe przeznaczone do montażu siatek ogrodzeniowych oraz innego rodzaju uzupełniające akcesoria montażowe.

Siedziba naszej firmy to Opole Lubelskie. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty w FORESTA!