Siatka leśna


Siatka leśna to tani i skuteczny sposób grodzenia pól, sadów, szkółek, terenów leśnych, hodowli jak również zabezpieczenia dróg i autostrad.

Szeroki wybór pozwoli na odpowiednie dobranie rodzaju do indywidualnych potrzeb klienta.

Poprzez zróżnicowany rozstaw oczek siatka leśna zapewnia ochronę przed każdym rodzajem zwierzyny.

Rodzaje siatek leśnych:

LIGHT –  jest to podstawowa wersja siatki leśnej, dostępna na magazynie, najtańsza, wykonana z drutów ocynkowanych o średnicy 2,0 mm dla drutów brzegowych oraz 1,6 mm dla pozostałych. Idealne rozwiązanie do ochrony przed drobną i średnią zwierzyną tj. zające, bobry, sarny.

MEDIUM – jest to pośrednia wersja siatki leśnej, dostępna na magazynie, wykonana z drutów ocynkowanych o średnicy 2,5 mm dla drutów brzegowych oraz 1,9 mm dla pozostałych. SiatkiMEDIUM to mocna wersja siatek leśnych idealna do ochrony przed drobną oraz średnią zwierzyną tj. zające, bobry, sarny, jelenie, łosie oraz dziki.

SUPER –  jest to najmocniejsza wersja siatki leśnej, dostepna na zamówienie, wykonana z drutów ocynkowanych o średnicy 3,0 mm dla drutów brzegowych oraz 2,5 mm dla pozostałych. Siatki leśne SUPER używane są zazwyczaj do grodzenia hodowli danieli, saren itp.

Każdy rodzaj siatki dostępny jest również w wersji HG – potrójna powłoka cynku – zapewniającej trzykrotnie dłuższą żywotność.