Słupki ogrodzeniowe

W FORESTA dostarczamy klientom wszystko to, co potrzebne do wykonania estetycznego ogrodzenia na lata. W naszej ofercie dostępne są również słupki ogrodzeniowe w wielu różnych rodzajach do wyboru – są one przeznaczone do różnych typów ogrodzeń i dzięki temu mają wszechstronne zastosowanie. Dzięki współpracy z renomowaną firmą Wiśniowski dostarczamy naszym klientom kompleksowe systemy ogrodzeniowe – zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Słupki dostępne w naszej firmie FORESTA wyróżniają się najwyższą jakością wykonania – do produkcji wykorzystywane są wysokiej jakości rury stalowe, które poddawane są procesowi cynkowania ogniowego oraz malowania proszkowego – są one dostępne w szerokiej gamie kolorów. Dzięki takiemu wykończeniu elementy te uzyskują wysoką odporność na korozję, dzięki czemu na najbliższe lata są zabezpieczone przed uszkodzeniami i tym samym nie wymagają prowadzenia prac konserwacyjnych.

Duży wybór i najwyższa jakość

W asortymencie posiadamy słupki w różnych wariantach wzorniczych i rozmiarowych do wyboru. Można u nas zakupić słupki do różnych serii produktów marki Wiśniowski, a także słupki uniwersalne, które mogą być łączone z przęsłami innych marek. Słupki te należy dobrać przede wszystkim do wysokości i szerokości przęsła ogrodzeniowego oraz do jego rodzaju, aby możliwy był prosty i szybki montaż, a tym samym przęsło uzyskało stabilną podstawę. Oferujemy również słupki do bramy wjazdowej oraz do furtek.

Pomożemy w doborze

Nasi pracownicy są zawsze gotowi do pomocy, gdy chcą Państwo zamówić słupki ogrodzeniowe i do bram wjazdowych. Dobiorą odpowiedni rodzaj słupka zależnie od jego przeznaczenia oraz Państwa indywidualnych wymagań.

W razie dodatkowych pytań zawsze pozostajemy do dyspozycji – prosimy o skontaktowanie się z nami przez e-mail, telefonicznie albo też o odwiedzenie nas w naszej siedzibie, która znajduje się w miejscowości Opole Lubelskie. Obsługujemy klientów z całej Polski. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym asortymentem i zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!