Ogrodzenia palisadowe

Nowoczesne, trwałe i niezawodne – nasze ogrodzenia palisadowe to najlepszy wybór dla wymagających klientów. W FORESTA dostarczamy solidne zabezpieczenia terenu o szerokim spektrum zastosowania, które mogą by wykorzystane do ogrodzenia posesji prywatnych, firm, terenów rekreacyjnych czy obiektów użyteczności publicznej. Aby oferować klientom kompleksowe rozwiązania, współpracujemy z firmą Wiśniowski. Zachęcamy do sprawdzenia naszych ogrodzeń palisadowych!

Bramy palisadowe – żaluzjowe jesteśmy w stanie wykonać w takich wersjach jak:

Do bram automatycznych wykorzystujemy wysokiej klasy systemy automatyki renomowanych producentów.

Prostota formy i trwałość na lata

Nasze ogrodzenia palisadowe czy też ogrodzenia żaluzjowe powstają z cynkowanych i malowanych proszkowo kształtowników w formie poziomych lub pionowych belek. W ten sposób można uzyskać ogrodzenia charakteryzujące się jednocześnie prostą formą oraz eleganckim i oryginalnym wyglądem. Najlepiej prezentują się wspólnie z nowoczesnymi aranżacjami, ale również pasują do klasycznych przestrzeni. Nasz katalog jest pełen atrakcyjnych wzorów ogrodzeń palisadowych, które jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa w standardowych i nietypowych wymiarach na zamówienie.

W FORESTA oferujemy również dopasowane bramy żaluzjowe w tych samych wariantach wzorniczych co ogrodzenia, dlatego też mogą stworzyć z nich Państwo atrakcyjną wizualnie kompozycję na swojej posesji.

Ogrodzenia palisadowe w najlepszych cenach

Dodatkowo również w naszej firmie dbamy o to, aby cena naszych ogrodzeń odpowiadała oczekiwaniom klientów – łączymy w sobie najwyższą jakość oraz przystępne ceny, dlatego też nasze ogrodzenia żaluzjowe – palisadowe są najlepszym rozwiązaniem, gdy szukają Państwo dopasowanego ogrodzenia w nowoczesnym stylu, ale bez przepłacania.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami, aby uzyskać aktualny cennik naszych ogrodzeń, a także w celu umówienia się na spotkanie z naszym przedstawicielem. Siedziba naszej firmy to Opole Lubelskie. Zapraszamy do wybrania ogrodzeń FORESTA!