Jako element zamykający całe ogrodzenie brama odgrywa ważną rolę ochronną oraz estetyczną dlatego należy dokładnie dobrać odpowiedni model.

Każda wykonana przez nas brama charakteryzuje się wysoką jakością oraz funkcjonalnością i trwałością.

Rodzaje bram:
– bramy uchylne;
– bramy samonośne;

Rodzaje wypełnienia:
– panel kratowy 4mm lub inna wersja panela na życzenie klienta ( panel 2D lub 2DS);
– profil 25×25;
– profil 80×20;
– profil 60×40.

Bramy są zabezpieczone antykorozyjnie – ocynk ogniowy lub ocynk plus malowanie proszkowe.

Do każdego rodzaju bramy wykonujemy również furtki.

W ofercie posiadamy również ogrodzenia posesyjne i przemysłowe firmy WIŚNIOWSKI.

W naszej firmie FORESTA oferujemy kompleksowe systemy ogrodzeniowe, w których skład wchodzą również bramy i furtki. Naszym głównym celem jest zapewnienie klientom pełnej obsługi i jesteśmy skupieni na Państwa zadowoleniu, dlatego we współpracy z firmą Wiśniowski dostarczamy niezawodne rozwiązania przeznaczone do ogrodzenia posesji prywatnych, przedsiębiorstw, terenów rekreacyjnych czy obiektów użyteczności publicznych.

Furtki ogrodzeniowe najwyższej jakości

Furtki odgrywają ważną rolę w systemie ogrodzenia, dlatego też w FORESTA posiadamy szeroką gamę artykułów tego rodzaju przeznaczonych do różnych rodzajów ogrodzeń, między innymi ogrodzeń panelowych, przęsłowych czy segmentowych, a także do bram dostępnych w naszym asortymencie – można u nas zakupić też bramy z wbudowaną furtką.

Wszystkie wykonane przez nas furtki metalowe charakteryzują się wysoką jakością – trwałością, odpornością na korozję, dopracowaniem w najdrobniejszych szczegółach i łatwą obsługą, dlatego też będą one atrakcyjną wizytówką posesji i przy tym odpowiednim zabezpieczeniem przed nieproszonymi gośćmi.

Furtki są zabezpieczone antykorozyjnie przez ocynkowanie ogniowe oraz przez malowanie proszkowe – w ten sposób nie wymagają one szybkiego prowadzenia prac konserwacyjnych. W katalogu posiadamy pełną gamę kolorów do wyboru, dlatego też mogą być one dobrane do całego ogrodzenia, aby stworzyć jednolitą i atrakcyjnie wizualną kompozycję.

Cennik furtek ogrodzeniowych

W FORESTA dbamy o naszych klientów, dlatego też oferujemy im furtki w bardzo atrakcyjnych cenach. Nasze ceny za systemy ogrodzeń konkurencyjne i dzięki temu u nas za ich wykonanie mogą zapłacić Państwo mniej niż w innych firmach. Aby sprawdzić aktualny cennik furtek i innych elementów ogrodzeniowych, prosimy o skontaktowanie się z nami.

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z nasza ofertą furtek – jesteśmy do Państwa dyspozycji w miejscowości Opole Lubelskie, ale obsługujemy klientów z całej Polski i zagranicy. Zapraszamy serdecznie do wybrania furtek FORESTA!