Łatwe w obsłudze, estetyczne, wytrzymałe, odporne na warunki atmosferyczne i niezawodne – bramy przesuwne w naszej firmie FORESTA to zakup na lata. Oferujemy nowoczesne i klasyczne bramy wjazdowe w wielu rozmiarach, które przeznaczone są do montażu zarówno na posesjach prywatnych, jak i również na terenie firm oraz obiektów użyteczności publicznej, między innymi szkół, obiektów sportowych.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze przesuwne bramy wjazdowe mogły spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dostarczamy je we współpracy z firmą Wiśniowski, która jest jednym z liderów w branży bram i ogrodzeń w Polsce i jako producent oferujemy również własne konstrukcje odpowiadające indywidualnym oczekiwaniom naszych klientów.

Bramy przesuwne – wygoda dla wymagających

Bramy przesuwne to najlepszy wybór na posesję o większej powierzchni, ponieważ do montażu potrzebna jest odpowiednia przestrzeń po jej stronie lewej lub prawej, gdzie będzie chowało się skrzydło bramy. Bramy te mogą współpracować również z systemami automatyki, które ułatwiają ich obsługę – w naszej firmie również oferujemy klientom bramy rozsuwane automatyczne bazujące na wysokiej klasy automatyce.

Estetyka i idealne dopasowanie

Nasza firma jest w stanie wykonać bramy w różnych wariantach rozmiarowych – brama przesuwna 3 m, 4 m, 5 m, a także w innych na zamówienie, także jako brama przesuwna z wbudowaną furtką. Bramy dostępne są w pełnej gamie wzorów do wyboru – są to miedzy innymi tradycyjne bramy kute oraz nowoczesne bramy wykończone panelami metalowymi. Dzięki szerokiej gamie wzorów z pewnością dobiorą u nas Państwo taką bramę, która będzie pasowała do ogrodzenia oraz do estetyki budynku i posesji.

Bramy wjazdowe dostępne w naszym asortymencie wyróżnia przy tym atrakcyjna cena, dlatego też u nas nie przepłacą Państwo za wysokiej jakości konstrukcję, która posłuży przez lata. Jeżeli chcą Państwo sprwadzić dokładny cennik naszych bram, zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu umówienia się na spotkanie. Siedziba naszej firmy to Opole Lubelskie, ale obsługujemy klientów z całej Polski. Zapraszamy!