Otwieranie i zamykanie bramy wjazdowej na posesję nie musi być już problemem – w naszej firmie FORESTA mogą wyposażyć Państwo bramy w nowoczesne systemy automatyki pozwalające na ich obsługę przez bezprzewodowy pilot. To najlepszy sposób na wyjątkowy komfort i oszczędność czasu, a przy tym poprawę bezpieczeństwa.

W FORESTA w systemy automatyki wyposażamy bramy przesuwne samonośne oraz bramy skrzydłowe – jednoskrzydłowe oraz dwuskrzydłowe. Brama przesuwna lub brama skrzydłowa automatyczna jest uzupełniona wówczas w dopasowany do jej rozmiarów i ciężaru siłownik, centralę sterującą, piloty i fotokomórki oraz dodatkowo w listwy zębate dla bram typu przesuwnego. Również automatyczne bramy wjazdowe mogą zostać wyposażone w akcesoria zależnie od wybranego wariantu, między innymi w dodatkowe piloty, lampy ostrzegawcze, wyłączniki kluczykowe, anteny do poprawy zasięgu pilotów.

Automatyczne bramy przesuwne i skrzydłowe

Obecnie automatyczne bramy wjazdowe to niezawodne rozwiązanie zarówno na posesjach prywatnych, jak i również przy siedzibach firm, osiedlach mieszkaniowych, magazynach, halach fabrycznych czy obiektach użyteczności publicznej.

Atrakcyjne ceny i fachowy montaż

Naszym klientom oferujemy bramy automatyczne zawsze w korzystnych cenach – dzięki współpracy z wieloma producentami automatyki posiadamy w katalogu wiele modeli systemów, które dopasowujemy indywidualnie do potrzeb naszych klientów. Zapewniamy również profesjonalne usługi montażowe systemów automatyki, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że będą one działały niezawodnie na długie lata.

Jeżeli interesuje Państwa brama automatyczna dwuskrzydłowa lub też przesuwna z najwyższej klasy systemami automatyki, w naszej firmie FORESTA jesteśmy do Państwa dyspozycji w miejscowości Opole Lubelskie w województwie lubelskim, a także w innych miejscowościach na terenie Polski. Zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu umówienia się na spotkanie – odpowiemy również na Państwa pytania związane z systemami automatyki i zaprezentujemy nasz cennik.